Collection: Smell Goods
Essential oils, Diffusers, Candles, Incense, Sage bundles.
All the natural scents, but free of all the icky chemicals.
-
Vetiver - Premium Stick Incense
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Lavender - Premium Stick Incense
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Frankincense - Premium Stick Incense
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Maroma Man Fragrance Oil Orange Patchouli
Regular price $17.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $17.99 USDSold out -
Happy Place Snuggle Spray 8 oz
Regular price $15.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.99 USD -
Lemon Verbena - Premium Stick Incense
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Sold outLavender & Sage Soy Wax Candle
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USDSold out -
Sold outRaspberry Vanilla Soy Wax Candle
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USDSold out -
Sold outSandalwood & Pine Soy Candle
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USDSold out -
Funny Candle Well Shit Bathroom Candle - Vanilla Bean Scent
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USD -
1 oz Reed Diffuser - Patchouli Lime
Regular price $16.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $16.99 USD -
Sold outTravel Diffuser by Plant therapy
Regular price $55.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $55.99 USDSold out -
Sold outSkeem Design Palo Santo
Regular price From $20.99 USDRegular priceUnit price / perSale price From $20.99 USDSold out -
Club House - Father’s day - Soy Candle | Driftless Studio
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USDSold out -
Milk and Honey Soy Candle | Driftless Studio
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USDSold out -
Winter Berry Soy Wax Candle | Driftless Studio
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USDSold out